https://afterajans.com/wp-content/uploads/2020/03/services-header-bg-image-min.jpg

HAKKIMIZDA

After Ajans; 360° dijital marka danışmanlığı, web tasarım ve reklam ajansıdır. İşletmelerin ihtiyaçlarına uygun web tasarım ve web yazılım hizmetleri, sosyal medya tasarımları ve reklam hizmetleri sunmaktayız.

Bizi Yakından Tanıyın

After Ajans olarak yılların bize verdiği tecrübeyi işlerimize aktarıyoruz. Uzun zamandır sektörde var olduğumuz için, siz değerli müşterilerimize elit kalitede hizmet sunuyoruz. Tasarımlarımız daima sektörüne öncülük etmekte olup tamamen talebinize yönelik hizmet ve tasarımı sizlerle buluşturuyoruz. Yaptığımız siteler tamamen güvenilir kullanıma sahiptir ve dilerseniz sizler için sitenize birçok yeni özellik eklememizde mümkündür. Kaliteli ajansımız sayesinde internetteki yerinizi sarsılmaz bir şekilde alacaksınız. Arama motoru iyileştirmeleri sayesinde Google’da en üst sıralarda kendinize yer bulabilirsiniz. Tasarım çeşitliliğimiz sayesinde sizlerin ilgisini en çok çeken tasarımlara benzer tasarımları, sizler için baştan tasarlayabiliriz. Referanslarımız arasında oldukça seçkin ve başarılı ekipler bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi için bizler ile iletişime geçebilir, vizyon ve misyonumuzu öğrenmek için bir alt başlığı okuyabilirsiniz.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

After Ajans olarak sizler için en iyi trendlerde  web siteleri tasarlamayı vizyon edindik. Dünyayı yakalamaya çalışan güncel vizyonumuz sayesinde sizlere son yılların teknolojisini sunmaktan gurur duyuyoruz. Sistemlerimiz daima günceldir. Güncel olan mekanizmalarımız sayesinde işlemlerinizdeki hata payını minimize etmeye ve hatta sıfıra indirmeye çalışmaktayız. Misyonumuz ise sizlerin daima yanında olmaktır. After Ajans hizmetleri tek seferlik değildir. Sitenizi devraldıktan sonra da oluşabilecek her türlü sıkıntıda sizlerin yanında olmaktan şeref duyarız. Yaptığımız işlerin arkasında olup herhangi tatsız bir olay yaşanmadan hızlı şekilde soruna müdahale edebiliriz.

Doğrudan Amaca Yönelik Hizmet

Sizler için yolu uzatmak yerine, en kestirme yolu oluşturabiliriz. After Ajans, uzman kadrosuyla gerekli analizleri sizin için yapar ve en uygun siteyi kullanımınıza sunar. Hedef kitle belirleme konusunda oldukça iyiyiz. Sitenize girmesini dilediğiniz profildeki kişileri kolayca etkileyebilecek tasarımlar oluşturuyoruz. Gerek tasarımın arka planında gerekse tasarımın görünen kısmındaki birçok etken siteniz kullanıcılarının, sitenizde vakit geçirmelerine odaklı çalışmaktadır. Yaptığımız onlarca kaliteli işin ardından doğrudan amaca hizmet edebiliyoruz. İyi tasarım daima kaliteli sonuçlar doğuracaktır. Kaliteli sonuçlar ise sizi tatmin etmekle kalmayıp yaptığınız işe olan sevgi ve saygınızı da artıracaktır. After Ajans olarak kaliteli tasarımlarımızla sektörün en önde gelen firmaları arasında yer almaktayız. Direkt olarak hedef ve amaca yönelik yaptığımız çalışmalar sayesinde sizlere olabildiğince kalifiye işler sunmaktayız. Farklı bakış açılarından yararlanıyoruz. Sitenizi tasarlarken bakış açımızı hedef kitlenin bakış açısına göre ayarlamaya çalışıyoruz. Bu sayede etkilemek ve ulaşmak istediğiniz topluluklara daha çok hitap edebiliyorsunuz. Doğadan ilham alarak tasarımlarımıza yeni boyutlar ekliyoruz. Üretmekten duyduğumuz keyif sayesinde her daim kaliteli işler ortaya koyma fırsatımız bulunuyor. Ortaya koyduğumuz kaliteli işler sayesinde de tesadüfün yerini tecrübe ve bilgi alıyor. After Ajans tamamen size özgü web sitelerinizi tasarlattırabileceğiniz en doğru adres. Bizlerle iletişime tecrübelerimizin bizlere kattıklarını, sizlere hizmet olarak sunmamıza izin verebilirsiniz.

#HİZMETLERİMİZ

Web Tasarımı

After Ajans Olarak Biz, Standart Web Tasarım ve Dijital Pazarlama ajansları gibi olmamak zorunda olduğumuzun farkındayız. Diğer Web Tasarım Ajanslarından farklı olmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz. After Ajans ekibi siz dinleyerek sizi ve firmanızı tanımaya, zor ama faydalı sorular sorarak gerçekte nerede olduğunuzu ve hedeflerinize ulaşmanızda önünüzdeki engelleri tek tek tespit edip öğrenmeye çalışmaktadır. Size işinizi teslim edene kadar değil sonuna kadar destek oluyoruz. Dijital Dünyada yükünüzü kolaylaştırmak için buradayız.

#HİZMETLERİMİZ

Sosyal Medya

After Ajans sizin için neler yapar?

İçerik Yönetimi
Sosyal medyanızın sürekli olarak canlı kalması ve ziyaretçilerinizle anlık olarak ilgilenilmesi markanızın değerini hedeflerinize uygun hâle getirir. After Ajans olarak size bu yönde yaratıcı içerikler üretebiliriz. Blog yazıları, videolar, görseller ve gifler hazırlayarak sosyal medya yeniliklerini yakalarız.

Moderasyon
Sosyal medyada ziyaretçilerin yorumlarına anlık olarak yanıt verilmesi müşteri ve ziyaretçi memnuniyeti sağlamak açısından ve marka itibarı açısından oldukça önemlidir. After Ajans olarak sosyal medya hesaplarınızı düzenli olarak takip edilir ve doğrudan gelen takipçi yorumları anında yanıtlanır.

Online İtibar ve Kriz Yönetimi
Markanızla ilgili olası krizleri tahmin eder, araştırır ve çözüme yönelik senaryoları çıkararak bu senaryolara uygun önlemler alırız. Sosyal medya takibi ve analizi işlemlerimiz sosyal medya uzmanlarımız tarafından yapılır.

Dijital PR
Halkla ilişkiler odaklı ele alınan markanız tüm mecralarda bir bütünlük temeli esas alınarak yönetilir. SEO uyumlu içerikler üreterek marka hesaplarınızın arama motorlarında daha görünür olması ve daha fazla ziyaretçi alması sağlanır.

#HİZMETLERİMİZ

Mobil Uygulama

Esnek ve güvenilir uygulamalar

After Ajans’ın geliştirdiği mobil uygulamalar, güvenliğin her katmanda ön planda tutulduğu yedekli, yük paylaşımlı kurulumlara imkân veren uygulamalardır. Tüm uygulamalar felaket kurtarma senaryolarına uygun tasarlanır. Aynı zamanda gelişmiş entegrasyon yetenekleri sayesinde kurumların iç ve dış sistemleri ile bir bütün hâlinde çalışabilir. Değişen koşullara kolayca adapte edilebilir, gerektiğinde güncellenebilir ve ek özelliklerle donatılabilir.

Her cihazla uyumlu altyapı

After Ajans’ın geliştirdiği mobil uygulamalar; tüm kablosuz bağlantıları destekleyen teknolojik altyapıya sahip. Bu sayede geniş yelpazedeki kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği bir platform.  After Ajans mobil uygulama geliştirme ekibi, en yeni teknolojilere sahip gelişmiş tablet bilgisayarlardan kısıtlı özelliklere sahip mobil telefonlara kadar birçok cihazda kullanımı sorunsuz uygulamalar ortaya koyar.

Çok katmanlı güvenlik

After Ajans’ın kendi geliştirdiği mesajlaşma protokolü sayesinde, son kullanıcı cihazlarına fazladan yük getirmeyen uygulamalar ortaya çıkarılır. Hâlihazırda kullanılan endüstri standartlarının haricinde, müşteri isteğine göre, uygulama tabanlı yazılımda çok çeşitli güvenlik katmanları eklenebilir. Kişiye özel sertifikalandırma, SSL, çift yönlü doğrulama, phishing engellemeleri, soft OTP, v.b. yöntemlerle en yüksek seviyede işlem güvenliği sağlanabilir.

 

After Ajans’ın esnek yapıya sahip mobil uygulama geliştirme platformu tüm mobil platformları destekler.

Hibrit Altyapı

After Ajans’ın mobil uygulama geliştirme ekibi, hem uygulama tabanlı hem mobil web tabanlı istemci uygulaması geliştirme yeteneğine sahip. Bu sayede kurumların farklı tercihleri için esnek bir yapı sağlanması mümkün. Ayrıca veritabanı yönetim sistemi bağımsız (Oracle, Sybase, MSSQL, MYSQL vb.) çalışabilir nitelikte olması, uygulamaların kurum tarafındaki işlevselliğini de önemli ölçüde artırır. Devreye alım süreçleri kolaylaşır.

Çoklu dil desteği

Çoklu dil desteği sayesinde Türkiye dışında faaliyet gösterilen pazarlar için hızlı entegrasyon sağlanması mümkündür. Türkiye’ye gelen yabancı turistler için de katma değerli hizmetler esnek şekilde üretilebilir. Türkçe’nin yanı sıra, İngilizce, Arapça ve Rusça dil desteği ile daha geniş kullanıcı kitlesine ulaşılabilir.

Teknik Özellikler

  • Mobil Uygulama Geliştirme hizmetleri sunucu uygulaması, veritabanı ve platform bağımsızdır. Her türlü ilişkisel veritabanı (RDBMS) ile entegre olup, Unix, Linux, Windows gibi yaygın işletim sistemlerinin tümü üzerinde çalışabilir.
  • Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetleri; Android ve iOS gibi farklı ortamlarda mobil işletim sistemlerine uygun olarak tasarlanabilir.
  • Hem uygulama, hem web tabanlı, hem de hybrid (yarı uygulama, yarı web tabanlı) uygulamalar geliştirilebilir.
  • Özel mesajlaşma protokolleri ile yüksek işlem hızı sağlanır, güvenlik artar.
  • Endüstri standardı şifreleme ve özel güvenlik yöntemleri ile en yüksek seviyede işlem güvenliği sağlanır. (kişiye özel sertifikalandırma, SSL, iki yönlü doğrulama, phishing engellemeleri, soft OTP, v.b.)